O nas

 

Firma Cotton Mania Sp z o.o. jest obecnie największym dystrybutorem odzieży promocyjno-reklamowej w Polsce. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od ponad 15 lat, pozwala nam to na sprawne dostosowanie się do ciągle zmieniającej się branży, nie tracimy przy tym z trudem zdobytego doświadczenia.

      Od początku stawialiśmy na jakość zarówno pod względem oferowanego przez nas towaru jak i szybkiej, sprawnej obsługi. Dodatkowo u nas klient ma zawsze wspływ na ostateczną cenę. Zasady współpracy z Państwem są jasne od początku do końca. Nie stosujemy nieuczciwych chwytów, chwytliwych sloganów czy "gwiazdek" w promocjach, nie zobowiązujemy do zakupów olbrzymich ilości. Dla nas każdy klient jest ważny. O naszych zaletach najlepiej świadczą zadowoleni klienci a jest już ich ponad 8000 w całej Polsce.

      Obecnie posiadamy dwa oddziały na terenie całego kraju. Jesteśmy w Poznaniu i Warszawie. Taka ilość placówek znacznie skraca czas realizacji składanych przez Państwa zamówień, nam natomiast pozwala dotrzeć do jeszcze większej ilości odbiorców, nie tracą przy tym na sprawnej obsłudze. W swojej ofercie posiadamy tylko sprawdzone i godne polecenia marki. Jesteśmy największym dystrybutorem Hanesbrands w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom do oferty dodaliśmy możliwość znakowania produktów. 

Nadruki wykonujemy metodą folii flex, nadruku solwentowego, sitodruku, haftu.

Również w naszej ofercie znajda Państwo gadżety reklamowe, takie jak smycze, kubki, puzzle, leżaki, czapki, torby i wiele innych. 

W celu otrzymania wyceny na nadruki oraz haft prosimy o kontakt z odziałem Warszawa - Targówek ul. Przecławska 1. 509 824 066 lub mailowo warszawa@cottonmania.pl.